Передбачено скорочення ринку смартфонів

Передбачено скорочення ринку смартфонів

Постачання смартфонів у першому кварталі 2022 року впали на 12,8 відсотка. Про це повідомляється у звіті аналітичного агентства TrendForce.

Фахівці компанії з'ясували, що за перші три місяці 2022 року виробники смартфонів відвантажили на ринок близько 310 мільйонів одиниць девайсів. Порівняно з попереднім кварталом зниження становило 12,8 відсотка. Аналітики передбачають, що у другому кварталі зниження постачань та скорочення ринку продовжаться.

Основними причинами падіння темпів виробництва фахівці агентства назвали новий спалах COVID-19 у Китаї та пов'язані з ним обмеження. У другому кварталі року криза в Україні вплине на темпи глобальної інфляції, через яку споживачі рідше купуватимуть нові пристрої.

У звіті TrendForce говориться, що за весь 2022 рік на ринок буде поставлено близько 1,3 мільярда одиниць смартфонів. Аналітики також вважають, що прогноз можна переглянути у бік зниження.

В агентстві заявили, що Китай залишається головним ринком смартфонів у світі. За підсумками року на його частку доведеться 21,1 відсотка, на другій та третій позиціях опиняться Індія та США, які отримають частки 13,1 та 11 відсотків відповідно.