Дієтолог назвала спосіб зменшити залежність від солі

Дієтолог назвала спосіб зменшити залежність від солі

Доктор медичних наук, лікар-дієтолог Маріят Мухіна в бесіді зі Спутнік назвала спосіб зменшити залежність від солі.

«Ми проводили дослідження зі смаковими сосочками людей. Деякі люди звикають до солі як смаковий стимулятор. У них розвивається напівнаркотична залежність від солі», - сказала вона.

За її словами, дані дослідження говорять про те, що така поведінка характерна для людей, які страждають на гіпертонію. Вона попередила, що надмірне вживання хлориду натрію сприяє розвитку цього захворювання.

Лікар закликала знизити кількість солі у раціоні для зниження ризику розвитку гіпертонії. Тим, хто звик до солоних страв, дієтолог порекомендувала додавати до страв сіль зі зниженим вмістом хлориду натрію.

Так, у костромській чорній солі зменшено вміст хлориду натрію. У ній також міститься йод, калій, сірка та залізо. "Рожева сіль - головне, щоб це був не фальсифікат - містить іони магнію, марганцю, там є мідь, цинк, селен, калій, це практично мінеральний препарат", - додала фахівець.

Перша сторінка   ·  Фантазія стала реальністю    ·  Міліція закрила "Антитерор"  Погляд   ·  Найкраща книга про геноцид  Поступ у Львові   ·  Сендак нікого не боїться    ·  Штрафи повертаються на дорогу    ·  Буде тепло, як у Польщі    ·  Візит Кардинала    ·  Львівські успіхи на кордоні    ·  Семінар для архітекторів    ·  ХРОНІКА  Поступ з краю   ·  Парламент в істериці    ·  Парадокси політичної реформи    ·  Марчук як речник євроінтеграції    ·  "Сармат" оголосив перемир'я    ·  Технічний прогрес телефонного права    ·  Прокуратура злякалась Тимошенко    ·  КРАЄВИД  Поступ у світі   ·  Реалії розширення Євросоюзу    ·  Львівська нерухомість у суді Європи    ·  Шпигунська мережа в Ізраїлі    ·  НАВКОЛО СВІТУ    ·  СВІТООГЛЯД