Модель схудла на 37 кілограмів і стала нещасною

Модель схудла на 37 кілограмів і стала нещасною

Модель Емі Ходжсон скинула 37 кілограмів зайвої ваги та зізналася, що стала нещасною. Її публікація в Instagram (заборонена в РФ соцмережа; належить компанії Meta, визнаної екстремістською організацією та забороненою в РФ) привернула увагу журналістів Daily Star.

Повідомляється, що 26-річна учасниця британської програми схуднення Slimmig World веде свій блог у соцмережах, де розповідає не лише про боротьбу із зайвою вагою, а й про її побічні ефекти. На розміщених кадрах дівчина показала свою зовнішність до того, як зайнялася своїм тілом і після трансформації.

Ходжсон склала колаж із трьох фотографій. На першій вона відображена у своїй найбільшій вазі, на другій — у найменшій, на третій — із проміжною вагою, в якій вона почувала себе щасливою. Блогерша зізналася, що, коли вона схудла, «цифри на терезах стали контролювати її життя».

Модель зазначила, що з об'ємними формами вона відчувала дискомфорт і навіть відмовлялася зустрічатися з людьми, побоюючись глузувань на свою адресу. «Однак за найменшої ваги я теж не почувалася добре. Я стала худою, тому що гонитва за ідеальним тілом перетворилася на залежність. Будьте найщасливішою версією себе», - додала вона.

У травні блогерка з Великобританії Лея Джейн схудла з розміру XXXL до M і розповіла, як змінилося її життя після трансформації. Дівчина зізналася, що не стала щасливішою, поборивши зайву вагу. Крім того, британка набула залежності від пластичних операцій, спрямованих на корекцію фігури.