49-річна Кемерон Діаз розкрила секрет своєї стрункості

Актриса Кемерон Діаз розповіла, що залишатися у формі їй допомагає інтервальне голодування

Американська актриса та модель Кемерон Діаз розкрила секрет своєї стрункості. На цю тему вона висловилася в інтерв'ю Ґвінет Пелтроу у подкасті GOOP.

49-річна знаменитість розповіла, що залишатися у формі їй допомагає інтервальне голодування, що передбачає вживання їжі у певний час дня. «Моя дворічна дочка постійно перекушує протягом дня, як раптом я почала робити те саме. Несподівано я задумалася, чи мені дійсно потрібно їсти так часто, і перейшла на цю дієту», - уточнила Діаз.

За словами манекенниці, вона також відмовилася від макіяжу, що позитивно позначилося на якості її шкіри. Героїня матеріалу зізналася, що не користується очищувальними засобами вранці, воліючи вмиватися лише водою. "Іноді я скрабую шкіру і наношу на обличчя масло для додаткового зволоження", - підсумувала зірка.

Раніше фотомодель Анастасія Решетова поділилася інформацією про те, що допомагає підтримувати себе в ідеальній формі. Колишня кохана репера Тіматі зізналася, що раз на два дні перед сніданком вона п'є сік селери. Решетова зазначила, що відповідна дієта дає їй потрібну кількість енергії для того, щоб займатися спортом не менше чотирьох разів на тиждень.