КОМПРОМАТ: Комерційні промоційні матеріали

Прибуткова оптимізація

Криза і скорочення бюджетів на рекламу позитивно позначилися на ринку оптимізації сайтів під пошукові системи, вважають аналітики РБС. За їх прогнозами, сегмент оптимізації (SEO) у 2009 році зросте на 50%, до 300 млн. дол., а у 2010 році становитиме 500 млн. дол.

Космонавти зустрінуть Новий рік на орбіті без алкоголю

Екіпаж МКС відзначить Новий рік без спиртного, повідомляє "Інтерфакс". За словами російського космонавта Юрія Лончакова, він, Майкл Фінк (Michael Fincke) і Сандра Магнус (Sandra Magnus) зустрінуть новий рік "насухо".

ФРН запускає власну електронну пошту підвищеного захисту

De-Mail У Німеччині з 9 жовтня починається тестування нового електронного поштового сервісу De-Mail. Проект, який покликаний забезпечити максимальний захист призначених для користувача даних при листуванні, був розроблений при безпосередній участі міністерства внутрішніх справ ФРН.

Відкриття першого магазину Hamleysі відкладається

Плани щодо відкриття першого магазина всесвітньо відомої британської мережі товарів для дітей Hamleys відкладаються на невизначений термін.

Таксист отримав умовний термін за перевезення дітей без автокрісел

Водій таксі з міста Урай Ханти-Мансійського автономного округу у понеділок був засуджений місцевим судом до 10 місяців позбавлення волі умовно за перевезення дітей без спеціалізованих автомобільних крісел.

Давиденка оштрафували за поразку в Санкт-Петербурзі

Асоціація тенісистів-професіоналів (АТР) оштрафувала четверту ракетку світу Миколи Давиденко за те, що він недостатньо сильно прагнув до перемоги над хорватом Маріном Чилічем в матчі другого круга на турнірі в Санкт-Петербурзі.

Прибуток від продажів аксесуарів істотно вищий, ніж від реалізації телефонів

Російський ринок аксесуарів для мобільних телефонів характеризується помірними темпами зростання. Точно оцінити об'єм ринку аксесуарів для мобільних телефонів в Росії на сьогодні скрутно, зокрема, у зв'язку з наявністю розбіжностей щодо того, які товарні сегменти є складовими цього ринку.

Імпорт автомобілів до Росії росте третій місяць підряд

За підсумками серпня до Росії було ввезено 49,3 тисячі машин - це майже в шість разів менше, ніж минулого року, але на 10,8 відсотка (або на 4800 автомобілів) більше, ніж в липні нинішнього року.

У Непалі почали відключати електрику на 16 годин на добу

Непалська влада збільшила тривалість щоденних відключень електрики до 16 годин, повідомляє ВВС News. Надзвичайна ситуація у сфері електропостачання була оголошена ще минулого місяця, і відключення вже украй негативно вплинули на економіку країни.

หนังออนไลน์


У Великобританії на торги виставлять квартиру за 1000 фунтів

Одне з британських агентств на початку листопада виставить на аукціон квартиру, стартова вартість якої складе 1000 фунтів стерлінгів (48,3 тисячі рублів). Як пише газета The Daily Mail, рієлтори відзначають, що не дивлячись на необхідний ремонт, інвестувати в такий об'єкт вигідно.