Модель Playboy розбагатіла на перевірці чоловіків-зрадників

Daily Mail: модель Playboy розбагатіла, допомагаючи жінкам вирахувати зраду партнера

Журналісти Who What Wear перерахували головні тренди в зачісках та фарбування волосся на майбутню осінь. Відповідний список опубліковано на сайті порталу.

Модні редактори порекомендували читачам видання звернути увагу на колір волосся «бронзове дерево» — суміші карамельних відтінків із темнішими нейтральними тонами. Крім того, актуальними у 2022 році стали мідно-каштанове фарбування і так званий твідовий блонд, що передбачає поєднання безлічі теплих тонів.

Крім цього, трендовими автори матеріалу назвали зачіски у стилі 1970-х років, серед яких, зокрема, густі чубчики та об'ємне укладання на брашинг з легким завитком на кінцях пасм. До того ж у моду повернулися недбалий низький пучок та стрижка бобів, яка була особливо поширена у 1990-х роках.

«Щодо укладання, популярністю користуються недбалі зачіски, які підкреслюють природну текстуру волосся. Плюс до всього на піку залишається укладання з ефектом мокрого волосся — для її створення краще використовувати гелі з високим ступенем фіксації», — сказав перукар Беррі Меддокс.

У квітні стилісти розкрили найкращі зачіски для кожного типу обличчя. Відомий перукар Кеш Лоулесс заявив, що рвані чубчики чудово виглядають з широко посадженими очима, а стрижка піксі підкреслює високі вилиці. При цьому гладкий боб, на його думку, при бажанні може привернути увагу до центру обличчя, на ніс і губи.